Ważne informacje - 5 artykułów

Najczęściej czytane

 1. Poznań - Policja poszukuje osób poszkodowanych działaniem fundacji

  Policjanci z Poznania poszukują osób, które mogły zostać poszkodowane w związku z działalnością Fundacji „Łatwiej” , „Razem Łatwiej” lub „Razem Da się”.

 2. Pobiedziska - Zatrzymany za wylewanie ścieków

  Policjanci z Komisariatu Policji w Pobiedziskach zatrzymali 40-letniego mężczyznę, podejrzanego o zanieczyszczanie środowiska ściekami. Do zdarzenia doszło w styczniu br., kiedy to na terenie jednej z posesji w mieście, mężczyzna wylał z pojazdu ścieki wprost do systemu kanalizacji. Teraz grozi mu za to wysoka grzywna.

 3. Poznań - Zatrzymania do sprawy śmierci mężczyzny znalezionego na ul. Jędrzejowskiej

  Przełom w sprawie śmierci mężczyzny znalezionego na ul. Jędrzejowskiej w Poznaniu. Areszty dla osób zamieszanych w sprawę. Policjanci zatrzymali łącznie 7 osób. Nadal pracują nad dokładnym wyjaśnieniem wszystkich okoliczności w tej sprawie.

 4. Swarzędz - Rozpoznajesz tę osobę? Zadzwoń

  Policjanci ze Swarzędza poszukują mężczyznę, który jest podejrzewany o rozbój. Do zdarzenia doszło 3 czerwca br. w Kobylnicy. Został sporządzony portret pamięciowy domniemanego sprawcy. Osoby, które mogą pomóc w identyfikacji poszukiwanego, prosimy o kontakt z policjantami.

 5. Poznań - Wilda - Poszukiwani świadkowie rozboju

  Komisariat Policji Poznań - Wilda poszukuje świadków rozboju, do którego doszło 27 lutego br. w Poznaniu. Osoby, które widziały tę sytuację proszone są o kontakt z policjantami.

 6. KMP Poznań - nowo przyjęci funkcjonariusze do służby

  W siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu odbyło się spotkanie z nowo przyjętymi funkcjonariuszami do służby w Policji.

 7. Ogólnopolskie działania pn. "Prędkość"

  Dzisiaj, tj. 1 lipca br. Policja prowadzi ogólnopolskie działania kontrolno – prewencyjne pn. „PRĘDKOŚĆ”. Ich celem jest egzekwowanie od kierujących pojazdami ograniczeń prędkości. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego od wczesnych godzin rannych kontrolują prędkość pojazdów na terenie miasta Poznania oraz powiatu poznańskiego. Przypominamy ! Bezpieczna prędkość to taka, która jest dostosowana do panujących warunków atmosferycznych, natężenia ruchu na drodze, a także stanu nawierzchni oraz własnych umiejętności.

 8. Poznań-Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

  „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” to jeden z kanałów wymiany informacji o zagrożeniach pomiędzy społeczeństwem a Policją, który działa w całej Polsce od 20 września 2016 roku.

 9. KWP - Ćwiczenia Wolf-Ram-23 - Informacja w języku ukraińskim

  18 квітня 2023 року – проводяться навчання під кодовою назвою «Вовк-Баран-23». Вони охоплюють територію парку Шопена в Познані. Метою заходів є підвищення кваліфікації служб та їх реагування на потенційну кризову ситуацію. На цьому етапі слід очікувати труднощів. Будь ласка, зберігайте спокій та виконуйте вказівки офіцерів.

 10. Dzień kobiet w Starostwie Powiatowym w Poznaniu.

  8 marca br. w Starostwie Powiatowym w Poznaniu odbyły się zajęcia z bezpieczeństwa dla kobiet z okazji Dnia Kobiet.

Powrót na górę strony