Luboń – Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą - KP Luboń - Komenda Miejska Policji w Poznaniu

Luboń – Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą

25 i 26 lipca br. policjanci Komisariatu Policji w Luboniu przeprowadzili akcję w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” na plaży miejskiej informując mieszkańców o zasadach bezpieczeństwa.

Lubońscy policjanci przeprowadzili akcję informacyjno - edukacyjną „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” i przekazali mieszkańcom cenne informacje dotyczące bezpiecznego spędzania czasu nad wodą. Działania zrealizowano 25 i 26 lipca na plaży miejskiej w Luboniu, gdzie podczas  spotkania z mieszkańcami przekazali ulotki prewencyjne oraz  gadżety promujące akcję „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.  Wakacje to również czas wzmożonych prac polowych, dlatego przypominano o zasadach bezpieczeństwa w pobliżu maszyn rolniczych.

Działania mundurowych wynikają przede wszystkim z potrzeby przypomnienia wszystkim, że w okresie wakacyjnego wypoczynku, należy w szczególności pamiętać o bezpieczeństwie. Akcja informacyjno- edukacyjna „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” na stałe wpisze się w kalendarz zadań lubońskich policjantów.

              

K. Koluszenko / S.SM