Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Stare Miasto - Rozpoznajesz tę kobietę - zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia torby z zawartością. Do zdarzenia doszło 1 października br. w autobusie linii numer 90 przy ul. Kazimierza Wielkiego w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęć prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży torby z zawartością laptopa. Do zdarzenia doszło 1 października br. w autobusie linii numer 90 na przystanku autobusowym przy ul. Kazimierza Wielkiego w Poznaniu.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby, która ma związek z tym zdarzeniem. Kobieta w wieku ok. 50 lat, włosy koloru czarnego, upięte z tyłu, ubrana w beżową kurtkę, ciemne spodnie i czerwone buty.  

Osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęć lub były świadkami tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Stare Miasto w Poznaniu pod numerami telefonów: 61 84 124-11, 61 84-124-12 lub 997 - czynnymi całą dobę. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz