Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Północ - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ poszukują mężczyzny, który podejrzewany jest o kradzież gier komputerowych. Zdarzenie miało miejsce od 1 do 3 lipca br. w sklepie przy ul. Drużbickiego w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży gier komputerowych. Do zdarzenia doszło w okresie od 1 do 3 lipca br. w sklepie przy ul. Drużbickiego w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały, jak ok. godz.12:50 do sklepu wchodzi mężczyzna w wieku ok. 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, ubrany w białą bluzę z napisem, czarne spodnie i sportowe buty, zabiera z regału cztery gry komputerowe i wychodzi ze sklepu, nie płacąc za nie.   

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Północ. Można się zgłaszać osobiście w siedzibie jednostki przy os. Jana III Sobieskiego 115 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 61 84 146 11 lub 997. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz