Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ poszukują mężczyzny, który podejrzewany jest o uszkodzenie szyby w tramwaju. Zdarzenie miało miejsce 11 maja br. w tramwaju linii nr 201 za przystankiem przy ul. Aleje Solidarności w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia tylnej szyby w tramwaju linii nr 201. Do zdarzenia doszło 11 maja br. za przystankiem Aleje Solidarności, w kierunku jazdy osiedla Jana III Sobieskiego. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który może mieć związek z tym zdarzeniem.     

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Północ. Można się zgłaszać osobiście w siedzibie jednostki przy os. Jana III Sobieskiego 115 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 61 84 146 11 lub 997. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz