Rozpoznajesz te kobiety? Zadzwoń! - Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń - Komenda Miejska Policji w Poznaniu

Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Rozpoznajesz te kobiety? Zadzwoń!

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ poszukują dwóch kobiet, które podejrzewane są o kradzieże portfeli z zawartością. Zdarzenia miały miejsce w okresie od 12 do 14 czerwca br. na terenie centrum handlowego przy ul. Drużbickiego w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają kobiety ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfeli z zawartością. Do zdarzeń doszło w okresie od 12 do 14 czerwca br. na terenie centrum handlowego przy ul. Drużbickiego w Poznaniu. Kamery monitoringu zarejestrowały dwie kobiety, które wykorzystując nieuwagę kradły portfele z zawartością oraz saszetki z torebek klientów sklepu.     

Osoby, które rozpoznają kobiety ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na ich temat, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Północ. Można się zgłaszać osobiście w siedzibie jednostki przy os. Jana III Sobieskiego 115 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 61 84 146 11 lub 997. Zapewniamy anonimowość!

Marta Mróz