Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń

Poznań - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Nowego Miasta poszukują sprawcy uszkodzenia ciała, do którego doszło na osiedlu Orła Białego w Poznaniu w styczniu br. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę z portretu, prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto prowadzą postępowanie dotyczące uszkodzenia ciała. Do zdarzenia doszło 10  stycznia br. około godziny 17:15 na osiedlu Orła Białego na wysokości bloku numer 7 - 8  w Poznaniu. Wówczas mężczyzyna, którego portret prezentujemy uderzył w twarz przechodzącego tamtędy piętnastolatka.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że męzczyzyna który do tego czynu się dopuścił jest w wieku około 35 lat, ma 185 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała. W dniu zdarzenia ubrany był w kurtkę  koloru czarnego  z napisem "Pit Bull West Coast", spodnie dresowe koloru szarego z napisem "Everlast", buty sportowe z napisem "Nike".

Osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu lub mają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Nowego Miasta, osobiście przy ul. Polanka 24 lub pod całodobowym numerem telefonu 61 84 123 11 lub numerem alarmowym 997. Zapewniamy anonimowość!

Autor: mł. asp. Patrycja Banaszak