DZIAŁANIA POLICJI

Poznań - Rozpoznajesz te przedmioty? Skontaktuj się z nami!

Data publikacji 09.01.2019

Poznańscy policjanci zajmujący się przestępczością samochodową w trakcie przeszukania pomieszczeń należących do złodziei pojazdów, znaleźli dużą ilość biżuterii. Policjanci podejrzewają, że może ona pochodzić z przestępstwa. W związku z tym prowadzący sprawę zdecydowali o publikacji zdjęć znalezionych przedmiotów. Wszystkich, którzy w różnych okolicznościach i w bliżej nie określonym czasie utraciły kosztowności, a rozpoznają je na fotografiach prosimy o kontakt.

Policjanci z Wydziału ds. Przestępczości Samochodowej Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zajmujący się sprawą kradzieży pojazdów, w trakcie przeszukania pomieszczeń należących do osób zatrzymanych, znaleźli blisko 150 sztuk różnego rodzaju biżuterii oraz innych przedmiotów. Policjanci podejrzewają, że te rzeczy mogą pochodzić z przestępstwa.

Wśród zabezpieczonych przedmiotów znajdują się broszki, kolczyki, korale, łańcuszki, bransoletki oraz aparaty fotograficzne, znaczki pocztowe i książki.

Wszystkich, którzy w różnych okolicznościach i w bliżej nieokreślonym czasie utracili swoje kosztowności, a rozpoznają je na zdjęciach prosimy są o kontakt z policjantami.

Poniżej prezentujemy przykładowe rzeczy. Wszystkie kosztowności można zobaczyć w budynku Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu przy ul. Szylinga 2 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z prowadzącym sprawę tel. 61 84 155 98/80 w godz. 7:30-15:30 od poniedziałku do piątku.

Marta Mróz