DZIAŁANIA POLICJI

Strona znajduje się w archiwum.

Poznań – Policjanci ponownie proszą o pomoc w identyfikacji - video

Data publikacji 12.10.2018

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu poszukują mężczyzny, który może mieć związek z zabójstwem kobiety nad Wartą. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, prosimy o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę. Szef poznańskiej Policji wyznaczył nagrodę za pomoc.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby. Śledczy w dalszym ciągu prowadzą sprawę zabójstwa kobiety, której zwłoki zostały odnalezione 19 września br. w pobliżu Mostu św. Rocha w Poznaniu. Po publikacji wizerunku osoby, policjanci otrzymali kilka informacji, które zostały sprawdzone, natomiast żadna z tych wiadomości nie miała związku ze sprawą.

Policjanci przypominają, że 16 września br. kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który może mieć związek z tą sprawą. Ze względu na charakter sprawy funkcjonariusze prowadzący śledztwo zdecydowali się opublikować nagrania, a Komendant Miejski Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę za pomoc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny.   

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat jego pobytu prosimy o kontakt z policjantami prowadzącymi śledztwo, pod numerami telefonów 572 535 119 lub 607 684 942.

Marta Mróz

 

 

 

 

Ładowanie odtwarzacza...