DZIAŁANIA POLICJI

Strona znajduje się w archiwum.

Poznań – Poznańscy policjanci zabezpieczali otwarcie sezonu motocyklowego

Data publikacji 16.04.2018

W weekend oficjalnie rozpoczął się Sezon Motocyklowy 2018. W paradzie , która przejechała ulicami Poznania i Przeźmierowa uczestniczyło blisko dwa tysiące miłośników jednośladów z całej Polski. Przejazd, który miał swoją kulminację na Torze Poznań, jak co roku zabezpieczany był przez poznańskich policjantów.

Miłośnicy jednośladów zjechali do Poznania z różnych rejonów Polski. Wszystko po to, aby potwierdzić swój udział w kolejnym sezonie motocyklowym na polskich drogach. Nad bezpieczeństwem podczas przejazdu motocyklistów oraz sprawnym i bezpiecznym przebiegiem parady motocykli czuwali poznańscy policjanci. 

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu pełniący służbę na motorach, przez cały czas monitorowali trasę przejazdu, kierując jednocześnie ruchem w najbardziej newralgicznych miejscach. Obecność policyjnych motocyklistów była również doskonałą okazją do rozmów z uczestnikami zlotu na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym podczas jazdy na motorze.

Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę podczas jazdy oraz zycza bezpiecznego sezonu motocyklowego wszystkim miłośnikom jednosladów.

Autor: podkom. Patrycja Banaszak

Foto: asp. Maciej Mikołajczak