Komenda Miejska Policji w Poznaniu
Poznań - Wystawa "Serc Poznańskich Policjantów" | Drukuj |
Autor: Patrycja Banaszak   
05.01.2017.

14W Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu odbyła się wystawa „Serc Poznańskich Policjantów” wylicytowanych podczas ostatnich ośmiu finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na spotkaniu zaprezentowano także serduszko, które zostanie zlicytowane podczas tegorocznego finału.

 

 

5 stycznia br. w Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu odbyła się wystawa serduszek poznańskich policjantów, które zostały wylicytowane w ostatnich ośmiu finałach podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorem wystawy, którą będzie można podziwiać w Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu przy ul. Szylinga 2, przez najbliższe dwa miesiące, jest Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KMP w Poznaniu.

W otwarciu wystawy udział wzięła jedna z Pań, która zlicytowała serduszka, Artur Rój z Pracowni Jubilersko – Złotniczej „Artus” projektant i wykonawca serduszek, a także przedstawiciele Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów.

Podczas spotkania zaprezentowano także „Serce Poznańskich Policjantów”, które zostanie zlicytowane podczas tegorocznego 25. Finału WOŚP, który odbędzie się 15 stycznia br. Ponadto na licytację ponownie trafi serduszko, które zostało zlicytowane w ubiegłym roku. Panie, które je wówczas nabyły postanowiły je przekazać do ponownej, tegorocznej licytacji.

Podczas finałów WOŚP licytacje serduszek przekazanych przez policjantów cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W ubiegłym roku „Serce Poznańskich Policjantów” zostało zlicytowane za rekordowe 28 tys. złotych.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie zbierać pieniądze na ratowanie życia i zdrowia dzieci oraz seniorów.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
mobilny-komisariat2
sm-policja
116111_jpg
kompania_informacyjna_na_rzecz_przeciwdziaania_przemocy
krajowy
Komenda dla Dzieci
k-d-dzieci
Komisariaty
jednostki
krew
wdn_ddp
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl