Komenda Miejska Policji w Poznaniu
poznanskirowerban
Poznań - Policjanci odebrali awanse
30.06.2016.

17Komendant Miejski Policji w Poznaniu insp. Roman Kuster awansował na wyższe stanowiska służbowe ponad stu policjantów. Uroczyste wręczenie wyróżnień dla funkcjonariuszy odbyło się w obecności Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Tomasza Trawińskiego.  

…więcej
 
Poznań - Obywatel zareagował, policjanci zatrzymali - video
29.06.2016.
kameryPoznańscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy okradli śpiącego na przystanku poszkodowanego. Szybka interwencja była możliwa dzięki reakcji obywatela, który widząc całe zajście, o wszystkim zawiadomił patrolujących ulicę policjantów. Mężczyzna odzyskał skradziony telefon. Zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.
…więcej
 
Poznań - Policjanci poszukują zaginionego rodzeństwa
29.06.2016.
lidPolicjanci z Komisariatu Policji Poznań – Wilda poszukują zaginionego rodzeństwa: 33-letniej Moniki Dudy oraz jej przyrodniego brata Michała Jankowskiego lat 17. Zaginieni ostatni raz widziani byli 22 czerwca na ul. Fabrycznej w Poznaniu. Od tamtego czasu nie powrócili do miejsca zamieszkania i nie nawiązali kontaktu z rodziną.
…więcej
 
Poznań - Widziałeś ten wypadek? Zadzwoń!
29.06.2016.
policja_passatPolicjanci z Poznania wyjaśniają okoliczności zderzenia na ulicy Warszawskiej w Poznaniu samochodu ciężarowego marki Man z rowerzystą. W wyniku doznanych obrażeń ciała rowerzysta poniósł śmierć na miejscu. Świadków tego wypadku prosimy o kontakt z Policją.


…więcej
 
Poznań - Policjanci o bezpiecznych wakacjach na targach
29.06.2016.

13Poznańscy policjanci wzięli udział w festynie inauguracyjnym „Lato na Targach”. Na wszystkich uczestników imprezy czekały atrakcje sportowe, naukowe i kulturalne. Funkcjonariusze z najmłodszymi rozmawiali o bezpieczeństwie podczas wakacji.

…więcej
 
Poznań - Senior bezpieczny w domu
29.06.2016.

seniorWraz z rozpoczęciem wakacji policjanci Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu ponownie przypominają z jakimi zagrożeniami seniorzy mogą się spotkać w miejscu zamieszkania.

…więcej
 
Poznań - Widziałeś to zdarzenie? Zadzwoń!
28.06.2016.
policja_passatPolicjanci z Poznania wyjaśniają okoliczności zderzenia dwóch samochodów, do którego doszło 4 maja br. na skrzyżowaniu ulic Stróżyńskiego i Hulewiczów. Świadków tej kolizji prosimy o kontakt z Policją.
 

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 3143
mobilny-komisariat2

niebiescy-2013
kompania_informacyjna_na_rzecz_przeciwdziaania_przemocy
krajowy
Komenda dla Dzieci
komenda-dla-dzieci
Komisariaty
jednostki
Racism. Say it. Fight it.
krew
wdn_ddp
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl