Komenda Miejska Policji w Poznaniu
poznanskirowerban
KP Nowe Miasto - Złodziejka ubrań zatrzymana
22.07.2014.

gwiazda_policjiDzielnicowi z Komisariatu Poznań Nowe Miasto zatrzymali 57-latkę, która w jednym ze sklepów odzieżowych w centrum handlowym ukradła ubrania o wartości około 1700 złotych. Kobietę zauważyła ochrona obiektu. Mieszkanka Białogardu przyznała się do przestępstwa.

…więcej
 
Poznań - Policja poszukuje świadków wypadku
22.07.2014.
alarmPolicjanci z Poznania wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło 19 lipca 2014r. w Poznaniu. W wyniku zderzenia z samochodem osobowym rowerzysta poniósł śmierć. Świadków wypadku prosimy o kontakt.
…więcej
 
Poznań - Kolejne zatrzymane prawa jazdy
22.07.2014.

passatPolicjanci z poznańskiej drogówki apelują o zachowanie rozsądku na drogach. Nie ustąpienie pierwszeństwa pieszemu, nieprawidłowe wyprzedzanie, nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu to często przyczyny zdarzeń drogowych i niestety codzienność na poznańskich drogach. Tylko podczas minionego tygodnia policjanci z Poznania zatrzymali 15 praw jazdy.

…więcej
 
Poznań - Ministrant okradł probostwo na 20 tys. złotych
22.07.2014.
ministrantPolicjanci z Poznania zatrzymali 17-latka, który przez ponad pół roku okradał probostwo. W tym czasie z parafialnej kasy wyniósł 20 tys. złotych. Okazało się, że był ministrantem. Grozi mu do 10 lat więzienia.
…więcej
 
Poznań - Akcja informacyjno - edukacyjna Bezpieczna Woda"
21.07.2014.

wodaAkcja „Bezpieczna Woda” to inicjatywa Ministerstwa Sportu. Jest skierowana do dzieci i młodzieży szkolnej. Stanowi cenne źródło informacji dla rodziców, wychowawców i nauczycieli. To już trzecia edycja tego przedsięwzięcia. 

…więcej
 
KMP - Obchody Święta Policji
18.07.2014.
2124 lipca to data szczególna dla funkcjonariuszy. Data Święta Policji. Czas awansów i odznaczeń, podziękowań za trudy codziennej służby. Wyjątkowości w tym roku dodaje 95 rocznica powstania Polskiej Policji.
…więcej
 
Poznań - Brawura i bezmyślność na dwóch kołach
17.07.2014.
motoPolicjanci poznańskiej drogówki dwukrotnie interweniowali w zdarzeniach, których „bohaterami” byli kierowcy jednośladów. Tym razem kierowanie motocyklem bez uprawnień i jazda rowerem na „ podwójnym gazie” były przyczynami wypadków. Policjanci apelują o rozsądek i rozwagę.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 1945

krajowy

niebiescy-2013
Komenda dla Dzieci
komenda-dla-dzieci
Komisariaty
jednostki
Racism. Say it. Fight it.
krew
wdn_ddp
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Foto przestroga
www.pyrek.pl