Komenda Miejska Policji w Poznaniu
poznanskirowerban
KMP - Święto Policji w Poznaniu
22.07.2016.

dsc_0055W auli Collegium Da Vinci odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. Uroczystość przypada w 97. rocznicę powstania Policji Państwowej. Z okazji święta wręczono nagrody i awanse. W spotkaniu udział wzięli policjanci, pracownicy cywilni Policji oraz zaproszeni goście – przedstawiciele władz samorządowych, służb oraz instytucji współpracujących z Policją

…więcej
 
Poznań - Widziałeś ten wypadek? Zadzwoń!
22.07.2016.
alarmPolicjanci z Poznania wyjaśniają okoliczności zderzenia volkswagena polo z fordem focusem, do którego doszło 19 lipca br. na skrzyżowaniu ulic Królowej Jadwigi i Półwiejskiej w Poznaniu. Świadków tego wypadku prosimy o kontakt z Policją.

…więcej
 
Poznań - Widziałeś to zdarzenie? Zadzwoń!
21.07.2016.
kogut-kgpPolicjanci z Poznania wyjaśniają okoliczności zderzenia rowerzystki z pieszym, do którego doszło 22 czerwca br. na ulicy Górki 8 w Poznaniu. Świadków tej kolizji prosimy o kontakt z Policją.


…więcej
 
Poznań - Zgłosiła kradzież, której nie było
19.07.2016.

kajdanki-kmpPoznańscy policjanci za fikcyjne zgłoszenie kradzieży samochodu postawili zarzuty 32-letniej kobiecie. Zawiadamiająca twierdziła, że zginął jej land rover warty blisko 170 tys. złotych. Jak się okazało wszystko było ukartowane. Odpowiedzialności nie uniknie również dwóch mężczyzn – pomocnik i pomysłodawca przestępczego procederu.

…więcej
 
Uroczyste objęcie stanowisk I Zastępcy i Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu
18.07.2016.

18W Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu odbyła się uroczystość objęcia stanowisk I Zastępcy i Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu. Mł. insp. Rafał Pawłowski awansował na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu. Obowiązki Zastępcy Komendanta Poznańskiej Policji przypadły w zaszczycie mł. insp. Adamowi Kachel - dotychczasowemu Komendantowi Komisariatu Policji Poznań Grunwald.

…więcej
 
Suchy Las - Sprzątała i kradła
18.07.2016.

kajdanki_kobietaPolicjanci z Suchego Lasu zatrzymali kobietę, która zatrudniała się jako sprzątaczka i zamiast uczciwie pracować okradała swoich pracodawców. Za każdym razem przedstawiała się pod fałszywym nazwiskiem. Do zatrzymania podejrzanej przyczyniła się jedna z okradzionych osób.

…więcej
 
KGP - Dla bezpieczeństwa pielgrzymów / For pilgrims safety - video
15.07.2016.
policja-koszulkaZapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego podczas zbliżających się Światowych Dni Młodzieży to priorytet dla Policji oraz innych służb. Do naszego kraju w tym okresie przyjedzie kilkadziesiąt tysięcy pielgrzymów. Dbając o ich bezpieczeństwo, Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach przygotowała specjalny film przedstawiający podstawowe zasady zachowania gwarantujące obcokrajowcom bezpieczniejszy i spokojniejszy pobyt w naszym kraju.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 3161
mobilny-komisariat2

niebiescy-2013
kompania_informacyjna_na_rzecz_przeciwdziaania_przemocy
krajowy
Komenda dla Dzieci
k-d-dzieci
Komisariaty
jednostki
Racism. Say it. Fight it.
krew
wdn_ddp
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl