Komenda Miejska Policji w Poznaniu
poznanskirowerban
Poznań - Wyróżnienia dla najlepszych
27.11.2014.

rosiiW Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu 27 listopada br. odbyło się uroczyste wręczenie promes wyróżnionym policjantom i pracownikom Policji. Nagrody wręczył Komendant Miejski Policji w Poznaniu mł. insp. Roman Kuster oraz Wicestarosta Poznański Tomasz Łubiński. Wyróżnienia otrzymali funkcjonariusze i pracownicy wzorowo wykonujący zadania służbowe oraz realizujące spektakularne sprawy.

…więcej
 
Poznań - Podziękowania za "Niebiescy Dzieciom"
26.11.2014.

img_1618Komendant Miejski Policji w Poznaniu mł. insp. Roman Kuster wraz z Naczelnikiem Wydziału Prewencji KMP w Poznaniu nadkom. Hubertem Haegenbartem, przedstawicielowi Zakładów Mięsnych Mielczarek podziękowali za wsparcie i zaangażowanie w XIII edycji festynu „Niebiescy Dzieciom”.

…więcej
 
Poznań - Spowodował kolizję i próbował uciec, był nietrzeźwy
26.11.2014.

dachowaniePolicjanci Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu rankiem 25 listopada br. zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna prowadził samochód mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Stracił nad nim panowanie i dachował. Za to przestępstwo grozi mu do 2 lat więzienia.

…więcej
 
Poznań - Podziękowanie za wzorową postawę obywatelską
26.11.2014.

dsc_028025 listopada br. w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie podziękowania mieszkance Poznania. Kobieta wykazała się wzorową postawą obywatelską, a tym samym przyczyniła się do zatrzymania sprawcy napadu na bank. Jej godna pochwały postawa jest wzorem do naśladowania.

…więcej
 
Targi - Odpowie za rozbój przy użyciu niebezpiecznego narzędzia
26.11.2014.

kajdanki-kmpPolicjanci z Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który napadł na salon gier. Przy pomocy łomu zastraszył pracownicę. Następnie próbował ukraść pieniądze z automatu. Decyzją sądu trafił do aresztu. Grozi mu do 15 lat więzienia.

…więcej
 
KWP - Pluszowy przyjaciel na trudne chwile - nowa inicjatywa z myślą o najmłodszych
25.11.2014.
14Wielkopolska Policja oraz Rzecznik Praw Dziecka wspólnie realizują nowy program pilotażowy dotyczący ograniczenia zjawiska traumatyzacji dzieci.
…więcej
 
Grunwald/Jeżyce - Podsuwanie akcji "Akademia Bezpiecznej Kobiety"
25.11.2014.

21Policjanci Referatów Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii Komisariatów Poznań Grunwald i Jeżyce zorganizowali kolejną edycję projektu prewencyjnego "Akademia Bezpiecznej Kobiety". Zajęcia spotkały się z dużym zainteresowaniem. Uczestniczki za profesjonalne zorganizowanie i przeprowadzenie przez funkcjonariuszy akcji podziękowały w liście do Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu mł. insp. Romana Kustera.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 2177
kompania_informacyjna_na_rzecz_przeciwdziaania_przemocy
krajowy

niebiescy-2013
Komenda dla Dzieci
komenda-dla-dzieci
Komisariaty
jednostki
Racism. Say it. Fight it.
krew
wdn_ddp
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl