Komenda Miejska Policji w Poznaniu
poznanskirowerban
Poznań - Amator cudzej własności zatrzymany - video
17.10.2014.
sygnalPolicjanci z Poznania zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę podejrzewanego o kradzież. Dzięki czujnemu oku pracowników monitoringu miejskiego, którzy zauważyli popełniane przestępstwo, sprawca został od razu zatrzymany przez policjantów. Za ten czyn grozi do 5 lat więzienia.
…więcej
 
Poznań - W trosce o bezpieczeństwo każdego uczestnika drogi
16.10.2014.

img_0679Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu każdego roku uczestniczą w działaniach na rzecz bezpieczeństwa pierwszoklasistów w powiecie poznańskim. Dzięki Staroście Poznańskiemu uczniowie pierwszych klas wszystkich gmin powiatu otrzymują kamizelki odblaskowe.

…więcej
 
Poznań - Chuligan trafił do więzienia
15.10.2014.
rozbojlist1Policjanci z Poznania zatrzymali chuligana, który będąc pod wpływem alkoholu zaatakował taksówkę. Poważnie uszkodził samochód. Okazało się, że to nie pierwszy jego konflikt z prawem. Trafił do więzienia.
…więcej
 
Północ - "Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym"
15.10.2014.

3W drugi weekend października br. policjanci z Referatu Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii Komisariatu Policji Poznań Północ przeprowadzili działania prewencyjne. W ramach kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym” funkcjonariusze propagowali zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

…więcej
 
Nowe Miasto - Zatrzymania za wyłudzenia kredytów i oszustwa
15.10.2014.

dsc_0007Policjanci przedstawili zarzuty 8 osobom, którzy zajmowali się oszustwami i wyłudzeniami.  Podejrzani posługując się fałszywymi zaświadczeniami o zatrudnieniu zaciągali kredyty, kupowali telefony komórkowe oraz sprzęt rtv. Grozi im do 8 lat więzienia.

…więcej
 
Poznań - "Akademia bezpiecznej kobiety"
15.10.2014.
gwiazda_policjiPoznańska policja zaprasza wszystkie panie do udziału w programie "Akademia bezpiecznej kobiety". Zajęcia  odbędą się 29 października 2014r. o godz. 16.00  w Poznaniu w  Szkole Podstawowej nr. 5 przy ul. Traugutta 42.

                                                                                                                                     

…więcej
 
Poznań - Paser części samochodowych usłyszał zarzuty
14.10.2014.
dsc_0678_2Policjanci z Poznania zatrzymali mężczyznę zajmującego się handlem kradzionymi częściami samochodowymi. Podejrzany usłyszał zarzuty paserstwa. Grozi mu do 5 lat więzienia.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 2101
kompania_informacyjna_na_rzecz_przeciwdziaania_przemocy
krajowy

niebiescy-2013
Komenda dla Dzieci
komenda-dla-dzieci
Komisariaty
jednostki
Racism. Say it. Fight it.
krew
wdn_ddp
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl