Komenda Miejska Policji w Poznaniu
poznanskirowerban
Poznań - Świeć przykładem i bądź bezpieczny na drodze
05.05.2016.
dsc_1220Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu wspólnie z pracownikami firmy VW Poznań, ratownikami medycznymi oraz uczniami Gimnazjum nr 22 w Poznaniu przeprowadzili kolejną edycję akcji "Świeć przykładem".
…więcej
 
Poznań - Widziałeś to zdarzenie? Zadzwoń!
04.05.2016.
policja_passatPolicjanci z Poznania wyjaśniają przyczyny kolizji drogowej zaistniałej 12 kwietnia br. w Poznaniu. Na ulicy Kosińskiego doszło do potrącenia małoletniego pieszego przez renault lagunę. Świadków kolizji prosimy o kontakt z Policją.

…więcej
 
Poznań - Świadków zdarzenia prosimy o kontakt
29.04.2016.
kogut-kgpPolicjanci z Poznania wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 18 kwietnia br. na skrzyżowaniu ulic Al. Solidarności i Połabska w Poznaniu. Doszło tam do zderzenia samochodów marki Saab i Skoda. Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt z Policją.
…więcej
 
Poznań - Policjanci zabezpieczyli ponad 16 tys. podrobionych perfum - video
29.04.2016.
podrobPolicjanci z Poznania zatrzymali mężczyznę, który oferował do sprzedaży podrobione perfumy znanych światowych marek. Szacunkowa wartość strat, na które zostały narażone firmy, to blisko 2 miliony złotych. Za tego typu przestępstwo grozi do 5 lat więzienia.
…więcej
 
Mosina - Kampania "Reaguj na Przemoc"
29.04.2016.
img_7569Mosińska policjantka zaangażowała się akcję Urzędu Miasta i Gminy Mosina „Biała Sobota”. W jej ramach wraz z pracownicą Ośrodka Pomocy Społecznej uświadamiały mieszkańców o skali przemocy w rodzinie. Namawiały, by nie być  obojętnym na krzywdę innych.

…więcej
 
Poznań - Konkurs "Skrzydła życia" rozstrzygnięty
28.04.2016.

11Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Zespół Interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz Stowarzyszenie „Alae” w Buku ogłosili wyniki II edycji konkursu fotograficznego „Skrzydła życia”. Celem konkursu było zobrazowanie przemyśleń i interpretacji młodzieży w zakresie problematyki uzależnień, zagrożeń wynikających z narkomanii, alkoholizmu oraz przemocy.

…więcej
 
Poznań - Policjanci zapraszają do akcji znakowania rowerów
27.04.2016.
znakowaniePolicjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu wraz z Urzędem Miasta Poznania i Starostwem Powiatowym - w ramach programu „Poznański rower - bezpieczny rower”, zapraszają na kolejne akcje znakowania rowerów.  Wszystkich cyklistów serdecznie zapraszamy!
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 3058
mobilny-komisariat2

niebiescy-2013
kompania_informacyjna_na_rzecz_przeciwdziaania_przemocy
krajowy
Komenda dla Dzieci
komenda-dla-dzieci
Komisariaty
jednostki
Racism. Say it. Fight it.
krew
wdn_ddp
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl