Komenda Miejska Policji w Poznaniu
poznanskirowerban
Poznań - Widziałeś ten wypadek? Zadzwoń
29.07.2014.
alarmPolicjanci z Poznania wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło 23 lipca 2014 r. Na skrzyżowaniu ulic Warszawska i Krańcowa zderzył się samochód osobowy z motorowerem. Świadków wypadku prosimy o kontakt z Policją.
…więcej
 
Poznań - Policjanci zbierają nakrętki dla Nikoli
28.07.2014.
csc_0661Policjanci wraz z pracownikami Policji zbierają nakrętki.  Cel jest szczytny. Pokrycie kosztów leczenia 6-letniej Nikoli chorującej na nowotwór złośliwy. Liczy się każda sztuka. 
…więcej
 
KGP - Minister Spraw Wewnętrznych: jesteście solą tego państwa
28.07.2014.
sienkiewicz- Jesteście solą tego państwa i jego kręgosłupem. Nie zapominajcie o tym szczególnie w chwilach dla was trudnych – powiedział do policjantów Minister Spraw Wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz podczas obchodów 95-lecia polskiej Policji.
…więcej
 
KGP - Komendant Główny Policji: poprawia się stan bezpieczeństwa w Polsce
28.07.2014.
komendnat_gwny_policji_1W ciągu ostatnich lat systematycznie poprawia się stan bezpieczeństwa, a większość Polaków dobrze ocenia służbę policjantów - powiedział w sobotę komendant główny policji gen. insp. Marek Działoszyński podczas uroczystości Święta Policji w Warszawie.
…więcej
 
KGP - Centralne obchody święta Policji
28.07.2014.
mianowanie_warszawaWręczenie nominacji i odznaczeń, promocja absolwentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz wyróżnienie laureatów konkursu „Policjant, który mi pomógł” – to najważniejsze punkty Centralnych Obchodów Święta Policji. Podczas policyjnego święta warszawiacy mogli zobaczyć na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego defiladę pododdziałów i uczestniczyć w uroczystości zmiany posterunku honorowego przy Grobie Nieznanego Żołnierza.
…więcej
 
KGP - Premier na Święcie Policji: macie wsparcie państwa
28.07.2014.
kgpDla przygniatającej większości Polaków słowo „Policja” jest synonimem słowa „bezpieczeństwo”. Chcę was zapewnić, że niezależnie od sytuacji, w jakiej się czasami musicie znaleźć, niezależnie od środków i narzędzi, jakich musicie czasami użyć, władza publiczna, państwo polskie, będzie po waszej stronie - powiedział premier Donald Tusk podczas obchodów 95-lecia polskiej Policji.
…więcej
 
Poznań - Uwaga na oszustów "pod legendą"
28.07.2014.

gwiazda_wlkpPoznańscy policjanci ostrzegają przed oszustami, którzy działają „pod legendą”. Mężczyźni oraz kobiety podając się za krewnego, administratora, policjanta lub uzdrowiciela okradają mieszkańców Poznania. Pamiętajmy, że wystarczy jeden telefon do członka rodziny lub policję , aby potwierdzić z kim mamy do czynienia!

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 1959

krajowy

niebiescy-2013
Komenda dla Dzieci
komenda-dla-dzieci
Komisariaty
jednostki
Racism. Say it. Fight it.
krew
wdn_ddp
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Foto przestroga
www.pyrek.pl