Komenda Miejska Policji w Poznaniu
Poznań - Świadków zdarzenia prosimy o kontakt - video
09.02.2016.
1111W nocy z 8 na 9 lutego br. nieznany sprawca dokonał uszkodzenia elewacji murowanego płotu na ul. Pozdawnickiej w Poznaniu. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z Policją.
…więcej
 
Poznań - Z uczniami o bezpieczeństwie w Internecie
09.02.2016.

11Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu w związku ze Światowym Dniem Bezpiecznego Internetu spotkali się z uczniami ze szkół podstawowych. Podczas spotkania policjanci rozmawiali z uczniami  na temat ich bezpieczeństwa podczas korzystania z Internetu.

…więcej
 
Poznań - Spotkanie Rad Seniorów
08.02.2016.

20160208_110834Policjanci wzięli udział w posiedzeniu Rad Seniorów. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń i podzielenia się dobrymi praktykami w dziedzinie polityki społecznej na rzecz osób starszych.

…więcej
 
Grunwald - Policjanci i Sanepid zabezpieczyli dopalacze
08.02.2016.
lid-dopalaczeFunkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań Grunwald zabezpieczyli 20 produktów, w związku z podejrzeniem, że są dopalaczami. Znaleziono je na terenie jednego z punktów handlowych w Poznaniu. Działania prowadzone były z udziałem pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej.
…więcej
 
Poznań - Z pedagogami o dopalaczach
05.02.2016.

img_7114Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu spotkali się z pedagogami szkolnymi w ramach programu „Obserwatorium dla ludzi młodych” oraz „Dopalacze niszczą życie”. Uczestnicy spotkania rozmawiali o profilaktyce skierowanej przeciw narkomanii, alkoholizmowi i zażywaniu dopalaczy.

…więcej
 
Poznań - Widziałeś ten wypadek? Zadzwoń!
04.02.2016.
policja_passatPolicjanci z Poznania wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 13 stycznia br. na ulicy Kozłowskiego w Plewiskach. Tam niezidentyfikowany samochód potrącił stojącego rowerzystę, po czym kierujący uciekł z miejsca zdarzenia. Świadków tego wypadku prosimy o kontakt z Policją.


…więcej
 
Poznań - Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń! - video
03.02.2016.
beztytuu_2Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu poszukują mężczyzn mogących mieć związek z przywłaszczeniem samochodu. W tym celu publikujemy nagranie oraz zdjęcia. Osoby, które rozpoznają mężczyzn proszone są o kontakt z Policją. Zapewniamy anonimowość!
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 2942

poznanskirowerban

niebiescy-2013
kompania_informacyjna_na_rzecz_przeciwdziaania_przemocy
krajowy
Komenda dla Dzieci
komenda-dla-dzieci
Komisariaty
jednostki
Racism. Say it. Fight it.
krew
wdn_ddp
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl