Komenda Miejska Policji w Poznaniu
poznanskirowerban
Poznań - Honorowo oddawali krew
02.03.2015.

17Podczas pierwszej  w tym roku zbiórki krwi policjanci i pracownicy cywilni Policji w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu oddali 22,5 litra krwi. Akcję poprowadzono przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa w Poznaniu. Do oddania krwi zgłosiło się 59 osób.

…więcej
 
Poznań - Przewoził w samochodzie narkotyki z Holandii
02.03.2015.
aktaPoznańscy policjanci w trakcie kontroli drogowej w samochodzie 37-latka znaleźli ponad 97 gramów marihuany oraz 0,13 gramów ecstasy. Podejrzany narkotyki przywiózł z terenu Holandii. Obecnie mężczyzna przebywa w areszcie. Grozi mu do 10 lat więzienia.
…więcej
 
Poznań - Uroczystości w Komisariacie Policji Poznań Jeżyce
02.03.2015.

13W siedzibie Komisariatu Policji Poznań Jeżyce Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu mł. insp. Wojciech Kawa pożegnał odchodzącego na emeryturę Zastępcę Komendanta Policji Poznań Jeżyce podinsp. Marcina Walczaka. Obowiązki na tym stanowisku zostały powierzone kom. Tomaszowi Garsteckiemu, który wcześniej pełnił służbę jako Naczelnik Wydziału Zabezpieczenia Miasta Poznania.

…więcej
 
Mosina - Działania informacyjne "Bezpieczne Auto"
02.03.2015.

11Policjanci z Komisariatu Policji w Mosinie z Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii oraz z Zespołu Patrolowo Interwencyjnego przeprowadzili kampanię informacyjno-edukacyjną „Bezpieczne Auto”. Celem działań funkcjonariuszy było zapobieganie kradzieżom pojazdów.

…więcej
 
Poznań - Sprzedawali biżuterię z podrobionymi znakami towarowymi
27.02.2015.
dsc_0037Poznańscy policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji na terenie Poznania ujawnili sprzedaż biżuterii z podrobionymi znakami towarowymi. Mimo, iż nie była to oryginalna biżuteria sprzedawano ją w cenie od 400 do 10000 złotych. Podejrzanym grozi do 5 lat więzienia.
…więcej
 
Poznań - Dzieci z wizytą w komendzie
26.02.2015.

18Policjantów w Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu odwiedziła kilkunastoosobowa grupa dzieci z podpoznańskiego Buku. Goście zwiedzili budynek komendy oraz przyjrzeli się codziennej pracy policjantów. Wizyta najmłodszych była również okazją do przypomnienia o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

…więcej
 
Grunwald - "Bezpieczne Życie Seniorów"
26.02.2015.

p2200125Funkcjonariusze z Referatu Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii Komisariatu Policji Poznań Grunwald w ramach realizacji programu prewencyjnego „Bezpieczne Życie Seniorów” odwiedzali seniorów w domach. Celem działań mundurowych było zwrócenie uwagi osób starszych na zagrożenia z jakimi mogą się spotkać w codziennym życiu.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 2337

kompania_informacyjna_na_rzecz_przeciwdziaania_przemocy
krajowy

niebiescy-2013
Komenda dla Dzieci
komenda-dla-dzieci
Komisariaty
jednostki
Racism. Say it. Fight it.
krew
wdn_ddp
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl