Komenda Miejska Policji w Poznaniu
poznanskirowerban
Poznań - Policjanci na festynie rodzinnym
26.05.2015.

11Poznańscy policjanci wzięli udział w festynie zorganizowanym przez Przedszkole Leśne Ludki. W ramach pikniku przeprowadzili konkursy oraz zaprezentowali policyjny radiowóz. Ogromną radość dzieciom sprawiła wizyta Sierżanta Pyrka.

…więcej
 
Czerwonak - Uciekając rzucał w radiowóz... doniczkami - video
25.05.2015.
zrzut_uciekinier19 maja br. funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Czerwonaku zatrzymali do kontroli drogowej osobowe audi. Jednak kierowca po kilku chwilach zaczął uciekać. W trakcie ucieczki, rzucał w radiowóz… doniczkami. Ostatecznie został zatrzymany. Stracił prawo jazdy. Grozi mu wysoka grzywna.
…więcej
 
Poznań - Widziałeś to zdarzenie? Zadzwoń!
25.05.2015.
policja_passatPolicjanci z Poznania wyjaśniają przyczyny potrącenia nieletniego pieszego. Sytuacja miała miejsce 13 maja br. na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Św. Wawrzyńca w Poznaniu. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z Policją.
…więcej
 
Poznań - Policjanci zabezpieczyli siedem karabinów samodziałowych
22.05.2015.
11Poznańscy śledczy zabezpieczyli 7 karabinów, które przechowywał w swoim domu jeden z mieszkańców Poznania. Konstrukcja zabezpieczonej broni wzorowana jest na wiek XIX. Od opinii biegłego będzie zależeć, czy ”kolekcjoner” odpowie przed Sądem za nielegalne posiadanie broni palnej.
…więcej
 
Grunwald - Policjanci udzielili pomocy nieprzytomnej kobiecie
22.05.2015.

napis_na_rwPolicjanci dzielnicowi z Grunwaldu udzielili pomocy kobiecie, która zasłabła w swoim samochodzie. Zdecydowana reakcja funkcjonariuszy zapewniła 33-latce konieczną pomoc medyczną i być może zapobiegła tragedii.

…więcej
 
Nowe Miasto - Funkcjonariusze apelowali o zabezpieczanie mienia
22.05.2015.

2Policjanci wraz ze strażnikami miejskimi apelowali do kierowców, aby nie pozostawiali w widocznych miejscach w samochodach cennych przedmiotów. Działania miały charakter profilaktyczno-ostrzegawczy.

…więcej
 
Poznań - Seniorze pamiętaj - Nie daj się oszukać
21.05.2015.
gwiazda_poznan20 maja br. policjanci z Poznania otrzymali 8 zgłoszeń dotyczących próby oszustwa metodą „na wnuczka”. Wszystkie osoby, które odebrały telefon od nieznanych im osób, zachowały się wzorowo, rozłączyły się i nie dały się oszukać, po czym o wszystkim poinformowały Policję. Niestety nie zawsze tak jest.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 2520

kompania_informacyjna_na_rzecz_przeciwdziaania_przemocy
krajowy

niebiescy-2013
Komenda dla Dzieci
komenda-dla-dzieci
Komisariaty
jednostki
Racism. Say it. Fight it.
krew
wdn_ddp
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl