Komenda Miejska Policji w Poznaniu
poznanskirowerban
KMP - Zatrzymani za kradzież samochodu
24.10.2014.
dsc_053014 października br. policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zatrzymali trzech mężczyzn, podejrzanych o kradzież pojazdu Ford Kuga. Auto odzyskano zanim właścicielka zgłosiła jego utratę. Zatrzymanym za to przestępstwo grozi do 10 lat więzienia.
…więcej
 
Grunwald - Odpowie za włamanie i uszkodzenie mienia
21.10.2014.
kajdanki_-_nowePoznańscy policjanci zatrzymali 28-letniego sprawcę kradzieży z włamaniem oraz uszkodzenia mienia. Podejrzany dopuścił się do przestępstwa w warunkach recydywy. Skradzione rzeczy powróciły do właścicielki. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.
…więcej
 
Poznań - Widzialeś ten wypadek? Zadzwoń!
20.10.2014.
policja_-_rwPolicjanci z Poznania wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło 9 października 2014r. w Poznaniu na skrzyżowaniu ulic Lutyckiej i Dojazd. W wyniku zderzenia motocykla i 2 samochodów osobowych, śmierć poniósł motocyklista. Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt z Policją.
…więcej
 
Poznań - Zwycięzcy konkursu "Sieciaki na wakacjach 2014"
20.10.2014.
17Zorganizowana przez Zespół Profilaktyki Społecznej Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji  w Poznaniu inicjatywa prewencyjna na rzecz bezpieczeństwa dzieci w cyberprzestrzeni -  Piknik Edukacyjny „Sieciaki na wakacjach” została laureatem ogólnopolskiego konkursu ogłoszonego przez Fundację „Dzieci Niczyje” z Warszawy. Przedsięwzięcie to zostało przedstawione w Warszawie w dniach 25-26 września br. podczas VIII Międzynarodowej Konferencji „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży”.
…więcej
 
Poznań - Policjanci poszukują świadków śmiertelnego wypadku
19.10.2014.
policja_passat9 października br. w Luboniu na skrzyżowaniu ulic Armii Poznań i Dębieckiej miał miejsce wypadek śmiertelny z udziałem motocykla oraz samochodu osobowego. Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt z Policją.
…więcej
 
Poznań - Amator cudzej własności zatrzymany - video
17.10.2014.
sygnalPolicjanci z Poznania zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę podejrzewanego o kradzież. Dzięki czujnemu oku pracowników monitoringu miejskiego, którzy zauważyli popełniane przestępstwo, sprawca został od razu zatrzymany przez policjantów. Za ten czyn grozi do 5 lat więzienia.
…więcej
 
Poznań - W trosce o bezpieczeństwo każdego uczestnika drogi
16.10.2014.

img_0679Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu każdego roku uczestniczą w działaniach na rzecz bezpieczeństwa pierwszoklasistów w powiecie poznańskim. Dzięki Staroście Poznańskiemu uczniowie pierwszych klas wszystkich gmin powiatu otrzymują kamizelki odblaskowe.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 2106
kompania_informacyjna_na_rzecz_przeciwdziaania_przemocy
krajowy

niebiescy-2013
Komenda dla Dzieci
komenda-dla-dzieci
Komisariaty
jednostki
Racism. Say it. Fight it.
krew
wdn_ddp
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl