Komenda Miejska Policji w Poznaniu
poznanskirowerban
Poznań - Ślubowanie poznańskiej młodzieży
30.01.2015.

13W obecności przedstawicieli służb mundurowych, władz kultury i oświaty uczniowie Zespołu Szkół Handlowych w Poznaniu, w liczbie blisko osiemdziesięciu osób składali uroczyste ślubowanie. Uczniowie na co dzień noszą mundury i przygotowują się do pracy w służbach.

…więcej
 
Wilda - Dozór i zakaz zbliżania
30.01.2015.

kajdanki-kmpPolicjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu Policji Poznań-Wilda za usiłowanie wymuszenia rozbójniczego zatrzymali 24-latka. Podejrzany pozostawił pod drzwiami mieszkania list z groźbami i zażądał pieniędzy. Gotówki nie otrzymał, więc podpalił właścicielowi wycieraczkę. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed Sądem.

…więcej
 
Poznań - Podsumowanie akcji "Poznański rower - Bezpieczny rower"
30.01.2015.

ulotka_rower1Komenda Miejska Policji w Poznaniu jako autor programu prewencyjnego „Poznański rower-Bezpieczny rower” dotychczas zarejestrowała 6254 rowery. Pierwsza akcja znakowania odbyła się 22 marca 2014 roku. Program adresowany jest do mieszkańców Poznania i powiatu poznańskiego, a także osób uczących się i studiujących na terenie aglomeracji poznańskiej.

…więcej
 
Poznań - Komenda dla dzieci
29.01.2015.

15W Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu w ramach programu „Komenda dla dzieci” odbyło się spotkanie z uczniami klasy II i III Szkoły Podstawowej z Plewisk. W trakcie wizyty dzieci zostały zapoznane z pracą policjantów, dowiedziały się jakie niebezpieczeństwa i zagrożenia mogę je spotkać w życiu codziennym oraz jak ich unikać.

…więcej
 
Stare Miast - Działania prewencyjne "Uwaga Kieszonkowcy"
29.01.2015.

p1280805Policjantki z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto w ramach działań profilaktycznych wspólnie z funkcjonariuszami staromiejskiej Straży Miejskiej ostrzegali przechodniów przed kradzieżami kieszonkowymi. W trakcie działań mundurowi przypominali poznaniakom podstawowe zasady związane z zachowywaniem bezpieczeństwa, w szczególności w trakcie robienia zakupów i poruszania się komunikacja miejską.

…więcej
 
Poznań - Poznańscy seniorzy nie dają się oszukać
28.01.2015.
11Tylko w tym tygodniu poznańscy policjanci otrzymali 22 zgłoszenia dotyczące prób oszustwa metodą „na policjanta” oraz „na wnuczka”. Na szczęście żadna ze starszych osób, z którą kontaktowali się przestępcy nie dała się oszukać.  Dzięki policyjnym akcjom prewencyjnym i nagłośnieniu metod działania w mediach, coraz więcej starszych osób wie jak należy postąpić. Unikają dzięki temu utraty wszystkich swoich oszczędności.
…więcej
 
Poznań - Alkohol, brawura, zatrzymane prawa jazdy...
28.01.2015.

lizakPolicjanci z poznańskiej drogówki przez pierwsze 25 dni stycznia br. za szczególne naruszenia przepisów i zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także kierowanie w stanie nietrzeźwości zatrzymali 69 praw jazdy. Policja apeluje o rozsądek!

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 2288

kompania_informacyjna_na_rzecz_przeciwdziaania_przemocy
krajowy

niebiescy-2013
Komenda dla Dzieci
komenda-dla-dzieci
Komisariaty
jednostki
Racism. Say it. Fight it.
krew
wdn_ddp
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl