Komenda Miejska Policji w Poznaniu
poznanskirowerban
Poznań - Utraciłeś dokument lub kartę bankomatową? Nie ryzykuj! Zastrzeż je w Banku!
19.12.2014.

gwiazda_policjiPolicja wspierając Kampanię Informacyjną Systemu „Dokumenty Zastrzeżone” przypomina, że jeśli utraciłeś dokumenty lub karty bankomatowe to masz możliwość je zastrzec. Akcja realizowana ze Związkiem Banków Polskich jest niezwykle cenna dla bezpieczeństwa obrotu gospodarczego i obywateli. Zastrzeżenie dokumentu lub karty może nas uchronić przed posłużeniem się naszymi danymi lub utratą gotówki.

…więcej
 
Kórnik - Fałszował recepty - trafił w ręce policji
19.12.2014.

sam_1609Kryminalni oraz dzielnicowi z Komisariatu Policji w Kórniku zatrzymali mężczyznę, który sfałszował receptę i na jej podstawie próbował wyłudzić lek. Medykament wart blisko tysiąc złotych miał trafić w ręce nieuczciwego 47-latka. Podejrzany podobnych czynów dopuścił się w kilkunastu aptekach. Za fałszerstwo i posłużenie się podrobionym dokumentem grozi mu nawet 5 lat więzienia.

…więcej
 
Stare Miasto - Sprawcy rozboju w rękach policji
19.12.2014.

aktaFunkcjonariusze z Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu oraz z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto zatrzymali dwóch sprawców rozboju. W trakcie zatrzymania przy jednym z mężczyzn policjanci znaleźli skradzione pokrzywdzonemu rzeczy. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Grozi im nawet do 12 lat więzienia.

…więcej
 
Poznań - Widziałeś ten wypadek? Zadzwoń!
18.12.2014.
policja_passatPolicjanci z Poznania wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło 15 listopada br. w Poznaniu. Na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Dmowskiego doszło do zderzenia opla corsy z volvo. W wyniku tego zdarzenia kierująca oplem doznała obrażeń ciała. Świadków wypadku prosimy o kontakt z Policją.

…więcej
 
Poznań - "Nie rób prezentu złodziejowi"
18.12.2014.

13Policjanci z Zespołu Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu oraz z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce w ramach współpracy z Młodzieżowymi Liderami Profilaktyki wspólnie z uczniami z poznańskiego Gimnazjum. nr 63 na Rynku jeżyckim oraz w okolicach pobliskich sklepów i przystanków przeprowadzili happening prewencyjny „Nie rób prezentu złodziejowi”. Celem ich działań było przeciwdziałanie kradzieżom kieszonkowym w okresie przedświątecznym.

…więcej
 
Wilda - Młodzież wraz z policjantami pomaga bezdomnym
18.12.2014.

16Funkcjonariusze Referatu Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii z Komisariatu Policji Poznań Wilda wspólnie z młodzieżą z klasy o profilu policyjnym Zespołu Szkół Mechanicznych w Poznaniu dokonali kontroli miejsc przebywania bezdomnych. Uczniowie najbardziej potrzebującym wręczyli zebrane przez siebie artykuły spożywcze i odzieżowe, a także informowali o aktualnych miejscach gdzie mogą otrzymać ciepły posiłek, schronienie oraz pomoc medyczną.

…więcej
 
Poznań - Świadków zdarzenia prosimy o kontakt
18.12.2014.
alarmPolicjanci z Poznania wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło 12 grudnia br. w Poznaniu. Na ulicy Warszawskiej, na wysokości stacji paliw, w kierunku na centrum został odnaleziony poszkodowany mężczyzna z obrażeniami ciała wskazującymi na możliwość potrącenia. Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt z Policją.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 2235
kompania_informacyjna_na_rzecz_przeciwdziaania_przemocy
krajowy

niebiescy-2013
Komenda dla Dzieci
komenda-dla-dzieci
Komisariaty
jednostki
Racism. Say it. Fight it.
krew
wdn_ddp
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl