Komenda Miejska Policji w Poznaniu
banerek2015
poznanskirowerban
Poznań - Podsumowanie działań "Ostatni weekend wakacji 2015"
31.08.2015.

15W dniach od 28 do 30 sierpnia na terenie Poznania i powiatu poznańskiego, policjanci przeprowadzili wzmożone działania ukierunkowane na bezpieczeństwo podróżujących osób podczas ostatniego weekendu wakacji. W tym czasie policjanci zatrzymali 13 kierujących „na podwójnym gazie”.

…więcej
 
Poznań - Warsztaty dla seniorów 60+
31.08.2015.

13W ramach programu prewencyjnego „Bezpieczne życie seniorów” policjanci we współpracy ze Stowarzyszeniem „Alae” z Buku oraz przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Poznaniu przeprowadzili „Warsztaty aktywizujące 60+”.

…więcej
 
Poznań - Policja w trosce o bezpieczeństwo uczniów
28.08.2015.
15_2W związku z inauguracją nowego roku szkolnego, policjanci prowadzą działania ukierunkowane na szczególne zapewnienie bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży. Jej głównym założeniem jest troska o osoby nieletnie zagrożone demoralizacją oraz zapobieganie przestępczości wśród młodzieży. Akcja prowadzona jest terenie miasta Poznania i powiatu poznańskiego.
…więcej
 
Poznań - Policjanci poszukują zaginionej kobiety
28.08.2015.
poszukiwanaPolicjanci z Komornik prowadzą poszukiwania zaginionej kobiety, która 2 listopada 2014 r. wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, którą posiadają informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt z Policją.
…więcej
 
Poznań - Szukamy świadków potrącenia pieszego
28.08.2015.
policja_passatPolicjanci z Poznania wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 19 sierpnia br. w Swarzędzu. Ze skrzyżowania ulic Granicznej i Geremka (rondo Tysiąclecia) został zabrany przez karetkę pogotowia mężczyzna. Jego obrażenia ciała wskazywały na wcześniejsze potrącenie przez nieznany pojazd. Wszystkie osoby, które posiadają wiedzę nt. tego zdarzenia proszone są o kontakt.

…więcej
 
KGP - Kolejna odsłona wspólnej akcji wolontariuszy PZU i Policji
28.08.2015.
kgpstopJuż wkrótce niebieskie serca kampanii „Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym” trafią w ręce kolejnych kierowców. Wspólna inicjatywa Policji i wolontariuszy PZU promująca cel kampanii – poprawę bezpieczeństwa pieszych, przeprowadzona zostanie już w najbliższy weekend w całej Polsce.
…więcej
 
Poznań - Zapraszamy na piknik "Bezpieczni w powiecie poznańskim"
28.08.2015.

piknikbolechowoPolicjanci zapraszają wszystkich do Bolechowa na piknik rodzinny „Bezpieczni w powiecie poznańskim”. Organizatorem imprezy jest Starosta Poznański Jan Grabkowski. Serdecznie zapraszamy!

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 2681


niebiescy-2013
kompania_informacyjna_na_rzecz_przeciwdziaania_przemocy
krajowy
Komenda dla Dzieci
komenda-dla-dzieci
Komisariaty
jednostki
Racism. Say it. Fight it.
krew
wdn_ddp
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl